Profili i kompanisė

“Alumin-Al” ėshtė kompani e themeluar ne vitin 1997 me lokacion nė Prishtinė. Merret me projektimin, prodhimin dhe montimin e dyer dritareve, fasadave, dhe gilinderave. Shtrihet me aktivitet nė tregun e Kosovės, Maqedonisė, Malit tė zi dhe Shqipėrisė. Nė mė shumė se 19 vite pėrvojė pune, “Alumin-Al” ka kaluar nėpėr faza tė ndryshme tė zhvillimit tė saj, duke u ndėrtuar nė hapa tė sigurt dhe profesional dhe sot ofron njė cilėsi tė lartė tė punimeve. Ka bėrė njė emėr shumė tė respektuar dhe tė njohur nė tregun e Kosovės dhe Maqedonisė.

Alumin-al ėshtė ndėr tė vetmet kompani nė Kosovė qe me njė profesionalizėm tė lartė, me ekipe tė specializuara dhe me partneritet tė ngushtė me kompani tė njohura botėrore, sjell pėr tregun vendor sistemet mė tė reja tė fasadave xham-alumin, dhe fasadave tė ventiluara.

Ēka e veēon “Alumin-Al”?

  • Eksperiencė mbi 19 vjeēare
  • Emėr i njohur nė tregun Kosovar
  • Menaxhim profesional
  • Ekip profesional inxhinierik dhe teknik
  • Repart tė kompletuar pėr prodhim
  • Cilėsi e lartė e punimeve
  • Komunikim dhe korrektėsi ndaj klientėve
  • Partneritet me firma tė njohura botėrore
  • Shtrirje nė projekte edhe jashtė Kosovės
go back