Gilindera Al-Inox

Ky sektor merret me projektimin, prodhimin dhe montimin e gilinderave tė aluminit dhe inoksit. Punohet me material tė cilėsisė sė lartė tė aluminit dhe inoxit dhe ofrohen garancione shumė vjeēare. Punohen modele tė ndryshme dhe ofrohen shumė kombinime edhe me xham.