Fasada tė ventiluara

Fasadat e ventiluara pėr tregun e Kosovės ofrohen me njė profesionalizėm tė lartė duke bashkėpunuar me kompani tė njohura botėrore. Rėndėsi tė veēantė fasadave tė ventiluara i kushtohet nėnkonstrukcionit (qė zakonisht ėshtė i aluminit) dhe izolimit hidro dhe termik. Ekzistojnė shumė mundėsi tė zgjedhjes sė llojit tė nėnkonstrukcionit.

Llojet e fasadave tė ventiluara: